Spausdinti

Mūsų darbuotojų atsiliepimai

Spausdinti

raimondas_minkevicius.jpg (540x360)

Raimondas Minkevičius, Hidroelektrinių eksploatacijos departamento vadovas

Mano pirmosios pareigos „Lietuvos energijos gamyboje“ buvo elektromonteris. Pastebėjau, kad ilgainiui, kai įsisavini esminius dalykus, prasideda kitas etapas, norisi kažką keisti, išmokti naujų dalykų. Mano darbe šis procesas vyksta nuolat - atrandu vis naujų veiklų ir iššūkių.

Čia tiek jų daug, kad galiu kasdien mokytis. Štai, pavyzdžiui, aš esu elektrikas-inžinierius, tačiau man, kaip vadovui, tenka domėtis ir hidromechanika, hidrotechnika, t.y. visai kitomis sritimis. Naujos žinios stumia į priekį, skatina pasitempti, neatsilikti, sužinoti dar daugiau.

erikas_martinaitis.jpg (540x360)

Erikas Martinaitis, Hidroelektrinių techninio skyriaus vadovas

Kauno Algirdo Brazausko hidroelektrinėje pradėjau dirbti 2012 m. Atradau naujų iššūkių ir galimybę tobulėti kaip specialistas –  juk ne kiekvienas studijavęs hidrotechniką turi galimybę dirbti didžiausiose šalies hidroelektrinėse. Darbe visada atsiranda klausimų, į kuriuos atsakyti tampa savotišku iššūkiu, nes hidrotechnikos statinių eksploatacija – tai didelė atsakomybė. Būtent tai ir yra tas „variklis“, verčiantis tobulėti, ir kiekvieną darbą padaryti maksimaliai gerai.

Su kasdieniais darbais ir neeiliniais iššūkiais padeda susitvarkyti mano kolegos. Tai – labiausiai motyvuojantis dalykas tiek „Lietuvos energijos gamyboje“, tiek, manau, ir bet kurioje kitoje įmonėje. Juk žmonės, su kuriais dirbi, ir aplinka, kuri tave supa, yra be galo svarbu. Atsiradus galimybei, prisijungiau prie visada idėjų ir geros nuotaikos kupinos bendrovės ambasadorių komandos.

dainius_puidokas_maa.jpg (540x360)

Dainius Puidokas, Techninės priežiūros departamento vadovas

Didžiuojuosi dirbdamas didžiausiose elektrinėse Lietuvoje ir galėdamas prisidėti prie energetinio saugumo užtikrinimo. 2002 m. pradėjau dirbti Lietuvos elektrinės Katilų ir turbinų bare vyresniuoju bloko operatoriumi ir visą laiką tobulėjau mokydamasis iš kolegų, aktyviai dalyvaudamas bendrovės organizuojamuose mokymuose ir seminaruose.

Esu įsitikinęs, kad labiausiai žmogui tobulėti padeda ambicingų tikslų išsikėlimas ir įgyvendinimas. Darbas „Lietuvos energijos gamyboje“ yra ypatingas dar ir dėl savo specifikos. Atėjus čia, pirmiausia reikia daug mokytis, o tik po to galima iš tikrųjų gerai dirbti: bendrovės elektrines sudaro tūkstančiai elementų, kurių sandarą ir veikimo principą privalu puikiai išmanyti.