Spausdinti

Ekskursijos elektrinėse

Spausdinti

„Lietuvos energijos gamyba“ visus metus suteikia galimybę moksleiviams, studentams ir kitų besidominčių asmenų grupėms apsilankyti kombinuoto ciklo bloke Elektrėnuose, Kruonio hidroakumuliacinėje elektrinėje (Kruonis, Kaišiadorių raj.) ir Kauno Algirdo Brazausko hidroelektrinėje (Kaune). Organizuojamos pažintinės ekskursijos, per kurias lankytojai supažindinami su elektrinių istorija, veikla, technologija ir pagrindiniais įrenginiais.

Dėl rezervinėje elektrinėje Elektrėnuose vykstančių darbų ekskursijos šioje elektrinėje šiuo metu neorganizuojamos.

Siekiame, kad jūsų apsilankymas būtų ne tik naudingas, bet ir saugus bei sklandus, todėl maloniai prašome atkreipti dėmesį į šias taisykles:

1. Norint atvykti į „Lietuvos energijos gamybos“ objektą būtina išankstinė registracija. Elektroninėje registracijos anketoje vėliausiai prieš 5 darbo dienas reikia pasirinkti vieną iš siūlomų ekskursijos laikų, pateikti atvykstančiųjų sąrašą bei nurodyti kontaktinius asmenis. Pateiktas ekskursijos dalyvių sąrašas nekoreguojamas. Į ekskursiją atvykti galima tik sulaukus tai patvirtinančios žinutės.
Atkreipiame dėmesį, jog netgi užsiregistravus į kombinuoto ciklo bloko ekskursiją ir gavus patvirtinimą, ekskursija gali būti atšaukta, jei blokas ekskursijos dieną dirbs. Apie tai informuosime likus 1 dienai iki atvykimo dienos.
2. Siūlomus ekskursijų laikus pateikia pati bendrovė, kviesdama lankytojus išsirinkti jiems patogų laiką. Ekskursijos trukmė – apie 1 val.
3. Lankytojų grupė – ne mažiau negu 7 ir ne daugiau kaip 20 asmenų. Didesnių grupių nepriimame siekdami užtikrinti ekskursijų kokybę ir lankytojų saugumą.
4. Ekskursantų amžius – nuo 14 metų.
5. Nors elektrinės yra valstybinės reikšmės nacionalinio saugumo objektas, tačiau filmuoti ar fotografuoti bendruosius vaizdus nėra draudžiama.
6. Kadangi mūsų ekskursijos skirtos edukaciniams tikslams, šie apsilankymai nederinami su kelionių agentūromis ar kitomis trečiosiomis šalimis.
7. Ekskursijos visose trijose elektrinėse nemokamos.

Bendrovė tvarko Jūsų asmens duomenis tik teisės aktuose apibrėžtais teisėtais pagrindais. Detalesnė informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymo sąlygas ir susijusias teises skelbiama čia.

REGISTRUOTIS Į EKSKURSIJĄ KOMBINUOTO CIKLO BLOKE ELEKTRĖNUOSE
ccgt_2013.jpg (4288x2848)

REGISTRUOTIS Į EKSKURSIJĄ KRUONIO HIDROAKUMULIACINĖJE ELEKTRINĖJE
(Dėl šiuo metu vykstančių remonto darbų ekskursijų grupės į mašinų salę nevedamos)

kruonio_hae.jpg (1024x683)

REGISTRUOTIS Į EKSKURSIJĄ KAUNO A. BRAZAUSKO HIDROELEKTRINĖJE
img_0794.jpg (1024x683)

 

Kontaktai pasiteiravimui: +370 655 70309 (I-V nuo 7:30 iki 16:30 val.), el. paštas ekskursijos@le.lt

Darbo laikas:
I-IV  07.30-16.30
V     07.30-15.15

Maloniai Jūsų laukiame!